Od 8 do 10 ur za volanom brez klime. To so pogoji, v katerih, kot so nas opozorili, delajo nekateri vozniki mariborskega mestnega avtobusnega prometa. Pokvarjenih klimatskih naprav vodstvo ne želi popraviti, pravijo in se sprašujejo, kaj če vozniku postane slabo? Ali pa če omedli kateri od potnikov? Kdo bo odgovarjal? To je ena velika sramota, so pripovedovali potniki.