'Delamo 10 ur brez klime, v avtobusih je več kot 30 stopinj'

Od 8 do 10 ur za volanom brez klime. To so pogoji, v katerih, kot so nas opozorili, delajo nekateri vozniki mariborskega mestnega avtobusnega prometa. Pokvarjenih klimatskih naprav vodstvo ne želi popraviti, pravijo in se sprašujejo, kaj če vozniku postane slabo? Ali pa če omedli kateri od potnikov? Kdo bo odgovarjal? To je ena velika sramota, so pripovedovali potniki.

Več na: https://www.24ur.com/novice/slovenija/delamo-od-8-do-10-ur-klimatske-naprave-ne-delujejo-temperatura-v-avtobusih-je-vec-kot-30-stopinj.html

nazaj