Oživljanje, nujne operacije, hude prometne nesreče, kri, jok, bolečina so vsakdanji prizori na urgenci. Na srečo pa tudi olajšanje, dobre novice, zahvale in hvaležnost.
Več na: https://www.24ur.com/novice/slovenija/najbolj-se-bojim-da-bi-kdo-pozabil-otroka-v-avtu.html