'Ne smemo normalizirati tega, da vozniki na avtocesti gledajo v telefon'

Prostovoljci Zavoda Reševalni pas, gasilci, reševalci in policisti so na avtocestnem počivališču Radovljica delili vodo in letake ter voznike pozivali k strpni vožnji in vzpostavitvi reševalnega pasu. Pri tem so poudarili, da se je kultura oblikovanja reševalnega pasu v zadnjih letih izboljšala, vendar ostaja prostor za napredek.

Več na: https://www.24ur.com/novice/slovenija/kultura-oblikovanja-resevalnega-pasu-boljsa-a-ostaja-prostor-za-napredek.html

nazaj