Košarkarska evroliga bo tudi v naslednji sezoni imela 20 klubov, je danes na sestanku v Barceloni potrdilo vodstvo tekmovanja. Klubi bodo isti kot v minuli sezoni, izjema bo le ena, Monaco bo zamenjal Bešiktaš, poroča spletna stran evrolige.
Več na: http://siol.net/sportal/kosarka/besiktas-v-evroligi-zamenjal-monaco-695072