Bode Miller odgovoril na obtožbe o posesti drog

Bode Miller odgovoril na obtožbe o posesti drog Olimpijski prvak v alpskem smučanju Bode Miller je javno zanikal obtožbe o posesti drog. Oseminštiridesetletnega Američana je policija v Idahu priprla v začetku meseca zaradi posesti omamnih psilocibinskih gob. ABC poroča, da se je Miller na sodišču izrekel za nedolžnega, po plačilu varščine v višini 5000 dolarjev pa se bo branil s prostosti.

Več na: http://siol.net/sportal/zimski-sporti/bode-miller-odgovoril-na-obtozbe-o-posesti-drog-694964

nazaj