Francoska tiskovna agencija AFP je sporočila, da se je selektor Francije Didier Deschamps vrnil v ZDA, potem ko je zaradi smrti matere in posledičnega pogreba v domovini izpustil zadnjo tekmo skupinskega dela svetovnega prvenstva proti Norveški.
Več na: http://siol.net/sportal/nogomet/deschamps-po-pogrebu-matere-znova-v-francoskem-taboru-695146