Egiptovski reprezentančni napadalec Hamza Abdelkarim bo svojo nogometno kariero nadaljeval v vrstah velikana Barcelone. Katalonci so izkoristili možnost in od egiptovskega Al Ahlija za stalno odkupili pravice za 18-letnega Egipčana v začetnem poslu v vrednosti 1,5 milijona evrov. Abdelkarim bo z Barcelono podpisal pogodbo do 30. junija 2029.
Več na: http://siol.net/sportal/nogomet/nogometna-trznica-23-junij-694808