Novice (slovenščina)

Biatlonska vrsta še naprej brez Jakova Faka Biatlonska vrsta še naprej brez Jakova Faka
pred 2 urama in 26 minutami
Karavana biatlonskega svetovnega pokala je tudi po Oberhofu ostala v Nemčiji, ta teden tekme pa so tekme v Ruhpoldingu na Bavarskem. Znova bo nastopila devetčlanska slovenska vrsta, ki pa še naprej pogreša Jakova Faka. Ta se bo po težavah z zdravjem predvidoma vrnil konec meseca v Novem Mestu. (Siol)
Nekdanji kapetan sprejel nalogo, postal bo Šeškov trener Nekdanji kapetan sprejel nalogo, postal bo Šeškov trener
pred 2 urama in 41 minutami
Manchester United ima novega trenerja, do konca sezone ga bo vodil nekdanji kapetan in dolgoletni član rdečih vragov Michael Carrick. (Delo)
Družinska tragedija znane pisateljice Družinska tragedija znane pisateljice
pred 2 urama in 41 minutami
Pisateljica bo tožila bolnišnico zaradi smrti 21-mesečnega sinčka. (Delo)
IZRAČUNI Bo zdravstvo za nas še dražje zaradi Golobovih omejitev dela zdravnikov
pred 2 urama in 41 minutami
Zaradi prepovedi ali omejitev dela prek s. p. se bo dodatno delo zdravnika lahko podražilo kar za 2,5-krat. Kaj to pomeni za ceno zdravstvenih storitev in dostopnost do zdravstva? (Finance)
Francija začela nabor za prostovoljno služenje vojaškega roka Francija začela nabor za prostovoljno služenje vojaškega roka
pred 2 urama in 43 minutami
Francija je začela novačenje mladih za nedavno uvedeno desetmesečno prostovoljno služenje vojaškega roka, je v ponedeljek sporočila francoska vojska.  (RTV SLO)
Italijani bodo marca na referendumu odločali o pravosodni reformi Italijani bodo marca na referendumu odločali o pravosodni reformi
pred 2 urama in 44 minutami
Italijani bodo marca na referendumu odločali o obsežni reformi pravosodja, ki sta jo na predlog vlade že potrdila oba domova parlamenta.  (RTV SLO)
Z MMC-jevo nagradno igro na ogled predstave Življenje in časi Bertolta Brechta v Cankarjevem domu Z MMC-jevo nagradno igro na ogled predstave Življenje in časi Bertolta Brechta v Cankarjevem domu
pred 2 urama in 46 minutami
V Cankarjevem domu zaganjajo cikel dogodkov o nemškem dramatiku in pesniku Bertoltu Brechtu, ki ga bo 15. januarja odprla predstava Življenje in časi Bertolta Brechta. Z malo znanja - in nekaj sreče - si lahko v priigrate par vstopnic za ogled predstave.  (RTV SLO)
Fotografije dneva (13. 1.) Fotografije dneva (13. 1.)
pred 2 urama in 47 minutami
V uredništvu Dela smo za vas pripravili najbolj zanimive in povedne fotografije iz sveta v zadnjih 24 urah. (Delo)
Golob s predstavniki šestih strank danes na delovno kosilo Golob s predstavniki šestih strank danes na delovno kosilo
pred 2 urama in 54 minutami
Na delovno kosilo, ki ga je organiziral premier Robert Golob, bodo prišli predstavniki šestih levosredinskih strank SD-ja, Levice, Vesne, Preroda, stranke Mi socialisti! in Piratov. Golob je pred srečanjem poudaril pomen povezovanja.  (RTV SLO)
Bi režim v Iranu lahko padel? Bi režim v Iranu lahko padel?
pred 3 urami in 1 minuto
Iranski protesti so krik množic, ki živijo zelo slabo, kljub temu pa bo sprememba režima brez tujega posredovanja težka, meni diplomat Milan Jazbec. Poseg ZDA se mu zdi verjeten, vprašanje pa je, kaj se bo zgodilo potem.  (RTV SLO)