Iran naj bi spet zapiral Hormuško ožino

Le nekaj dni po podpisu mirovnega dogovora med Iranom in Združenimi državami Amerike se Bližnji vzhod znova sooča z nevarno eskalacijo. Iransko vrhovno vojaško poveljstvo je sporočilo, da zapira Hormuško ožino za ladijski promet. Kot razlog navaja domnevne kršitve premirja s strani ZDA in Izraela.

Več na: https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/iran-naj-bi-spet-zapiral-hormusko-ozino.html

nazaj