Glede na protokol RS morajo imeti praporji ali zastave na vrhu droga grb Republike Slovenije, pri ZZB NOB in TIGR pa imajo na vrhu peterokrako zvezdo.
Več na: https://www.delo.si/novice/slovenija/kacin-iz-drzavne-proslave-izkljucil-praporje-drustev-ki-imajo-na-vrhu-zvezdo
nazaj