Vodja Alpskega kvinteta Janez Per o dokumentarnem filmu ob šestdeseti obletnici obstoja tega narodnozabavnega ansambla.
Več na: https://www.delo.si/nedelo/kamorkoli-smo-prisli-je-bilo-v-trenutku-zelo-bucno
nazaj