Kriptogoljufi niso na dopustu: moški ostali brez več kot 40.000 evrov

Celjski in novogoriški policisti so obravnavali tri spletne goljufije, v katerih so oškodovanci skupno izgubili skoraj 126.000 evrov. V enem primeru so goljufi pridobili dostop do spletne banke oškodovanca, v drugih dveh primerih pa sta posameznika denar izgubila pri trgovanju na lažni spletni borzi oz. aplikaciji za trgovanje s kriptovalutami.

Več na: https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/kripto-goljufi-niso-na-dopustu-moska-ostala-brez-vec-kot-40000-evrov.html

nazaj