Italijanski motorcilist Marco Bezzecchi, ki je grdo padel na dirki razreda motoGP za veliko nagrado Nizozemske v Assnu, ni utrpel težjih poškodb. Po pregledih v bolnišnici so ga že odpustili, tako da bo pripravljen za naslednje dirke, so sporočili z Aprilie.
Več na: http://siol.net/sportal/avtomotosport/marco-bezzecchi-jo-je-odnesel-brez-resne-poskodbe-695208