Najprej mu je grozila z nožem, nato partnerja s stolom udarila v glavo

Spor med partnerjema je eskaliral do fizičnega nasilja. 43-letnica je partnerju najprej grozila z nožem, nato pa ga s stolom udarila v glavo. Partnerja je ob tem lažje poškodovala, a je moški ob prihodu zdravnika zdravniško pomoč odklonil. Policisti so kršiteljici izrekli prepoved približevanja in ji odredili, da zapusti stanovanje.

Več na: https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/najprej-mu-je-grozila-z-nozem-nato-partnerja-s-stolom-udarila-v-glavo.html

nazaj