Naročil uro, poravnaval poštnino in ostal brez tisoč evrov

Naročil uro, poravnaval poštnino in ostal brez tisoč evrov Ker so spletne goljufije v porastu, policisti občanom svetujejo, naj bodo previdni.

Več na: https://www.delo.si/novice/crna-kronika/narocil-uro-poravnaval-postnino-in-ostal-brez-tisoc-evrov

nazaj