Odločitev, ki kroji prihodnost: kam po osnovni ali srednji šoli? pred 37 minutami Fakultete, višje in srednje šole bodo danes in v soboto mladim na informativnih dnevih v živo in virtualno predstavile študijske programe in srednješolske programe, pa tudi zaposlitvene možnosti, ki jih pridobljeni strokovni nazivi omogočajo. Pri iskanju informacij jim bodo v pomoč študentske organizacije in dijaške skupnosti.(24ur.com)
Max: slovenski sodelavec, ki ni iz mesa in krvi pred 49 minutami Kar smo včasih gledali v znanstvenofantastičnih filmih, postaja vse bolj resnično in otipljivo. Avtomobili, ki vozijo sami, paketi, ki jih raznašajo droni, pogovarjamo se z umetno inteligenco, ponekod pa že imajo sodelavce, ki niso iz mesa in krvi.(24ur.com)
"Varčevalne navade Slovencev se bodo korenito spremenile!" pred 50 minutami "S prihodom individualnih naložbenih računov vidim priložnost za oživitev Ljubljanske borze," napoveduje prvi mož borznoposredniške hiše Ilirika Igor Štemberger. (RTV SLO)
Dobrodošli pred 1 uro in 5 minutami Srednje šole bodo danes in jutri odprle vrata bodočim dijakom.(Delo)
Čez planke: Maldivi – petek ob 20.05 na TV SLO 1 pred 1 uro in 30 minutami Med luksuznimi resorti in lokalnimi vasmi Mojca raziskuje kontraste Maldivov – od vrveža prestolnice Male do miru otoka Meedhoo in sadnih nasadov Thoddooja. Podvodni svet razkriva lepoto koral ter grožnje plastike in podnebnih sprememb. (RTV SLO)
Cilj: vsaj polovica državljanov z visokošolsko izobrazbo pred 2 urama Za prihodnje študijsko leto so na različnih fakultetah razpisali več novih študijskih programov, med drugim tudi razvoj videoiger in razširjenih resničnosti.(Delo)