Ob 35. obletnici osamosvojitve Slovenije so znamenite Niagarske slapove v četrtek za krajši čas osvetlili v barvah slovenske trobojnice, je na družbenem omrežju X sporočila vlada.
Več na: https://www.24ur.com/novice/slovenija/vlada-niagarski-slapovi-zasijali-v-barvah-slovenske-trobojnice.html
nazaj