Predstavnikov Zveze združenj borcev za vrednote NOB in Društva TIGR Primorske na letošnji državni proslavi ne bo. Zmotilo jih je določilo v protokolarnem vabilu, da morajo imeti praporji oziroma zastave na vrhu droga slovenski grb. Kaj na to pravi predsednik koordinacijskega odbora za državne proslave Jelko Kacin?
Več na: https://www.24ur.com/novice/slovenija/borcev-nob-in-drustva-tigr-ne-bo-na-drzavni-proslavi.html