Po sporu zaradi praporjev protokol razposlal nova vabila

Protokol RS je veteranskim organizacijam poslal novo vabilo na osrednjo proslavo ob dnevu državnosti, je povedal v. d. direktorja Urada vlade za komuniciranje (Ukom) Sebastjan Jeretič. "Zaželeni so vsi prapori," je poudaril. Udeležbo so zaradi spremembe vabila potrdili v Društvu TIGR Primorske.

Več na: https://www.24ur.com/novice/slovenija/po-sporu-zaradi-praporjev-protokol-razposlal-nova-vabila.html

nazaj