Po štiriletnem suspenzu je se je oglasila Marketa Vondroušova

Po štiriletnem suspenzu je se je oglasila Marketa Vondroušova "Nikoli se nisem dopingirala. Nikoli nisem imela pozitivnega testa. V svoji karieri sem opravila nešteto dopinških kontrol in vedno stopila na igrišče z mirno vestjo," je po štiriletnem suspenzu, ki ga je prejela zaradi zavrnitve dopinškega testiranja, na družbenem omrežju zapisala nekdanja zmagovalka Wimbledona Marketa Vondroušova.

Več na: http://siol.net/sportal/tenis/po-suspenzu-je-se-je-oglasila-marketa-vondrousova-694823

nazaj