Polovica države do torka obarvana v rdeče

Agencija RS za okolje je zaradi visokih temperatur za danes, ponedeljek in torek za jugozahodni, osrednji in jugovzhodni del države razglasila rdeče opozorilo. Za preostali del države velja oranžno. Pristojni opozarjajo tudi na gnečo na cestah, pričakovati je zastoje.

Več na: https://www.24ur.com/novice/slovenija/za-vec-delov-drzave-zaradi-vrocine-rdece-opozorilo.html

nazaj