Na gradbišču na območju ljubljanske železniške postaje je popoldne med polaganjem izolacije na novem nadstrešku zagorelo. Gasilci so požar že pogasili, šlo je za manjšo intervencijo, so pojasnili v Gasilski brigadi Ljubljana.
Več na: https://www.rtvslo.si/crna-kronika/pozar-na-ljubljanski-zelezniski-postaji-hitro-pogasen/786592