Slovenijo njeni vrstniki kritizirajo in branijo, se nad njo pritožujejo in jo imajo radi, morda prav zato, ker je njihova edina država
Več na: https://www.delo.si/novice/slovenija/rojeni-z-drzavo-kaj-si-generacija-osamosvojitve-misli-o-sloveniji
nazaj