Slovenska odbojkarska reprezentanca je na tretji tekmi domačega turnirja lige narodov v Stožicah zanesljivo, s 3:0 (25, 17, 20), odpravila Brazilce, ki niso imeli pravih možnosti. Tonček Štern je k zmagi prispeval 19 točk, Rok Možič jih je dodal 17. Slovenci so po šesti zmagi na sedmih tekmah zdaj na drugem mestu, pred njimi so le še Japonci, ki po zmagi nad Američani ostajajo neporaženi. Slovence zadnja tekma v Stožicah čaka v nedeljo ob 20.30 proti Italijanom, tretji turnir lige narodov pa bodo sredi julija igrali v Beogradu. Zaključni turnir osmerice bo konec julija na Kitajskem.
Več na: http://siol.net/sportal/odbojka/liga-narodov-27-junij-2026-slovenija-brazilija-695137