Slovenska odbojkarska reprezentanca je na šesti tekmi lige narodov po hudem opbju prišla do pete zmage. V soboto ob 20.30 z Brazilijo.
Več na: https://www.delo.si/sport/drugi-sporti/slovenci-dvakrat-zaostajali-v-petem-nizu-pa-odpihnili-bolgare