Na sporedu je zadnji dan drugega turnirja moške odbojkarske lige narodov. Slovenci so v domačih Stožicah premagali vse tri nasprotnike (Kanado, Bolgarijo, Brazilijo), ob 20.30 pa jih čaka še obračun s svetovno prvakinjo Italijo, ki ima štiri zmage, gostitelji pa šest, zato so trenutno drugi. Še pred sosedskim srečanjem bodo razigrani Ukrajinci v Stožicah lovili četrto zmago proti Bolgariji, ob 16.30 pa sledi tekma med Brazilci in Kanadčani. Po večerni tekmi bo sledil tekmovalni premor, sredi julija pa tretji turnirji, po katerih bodo znani udeleženci zaključnega turnirja osmerice, ki bo čez mesec dni na Kitajskem.
Več na: http://siol.net/sportal/odbojka/liga-narodov-28-junij-2026-695174