Slovenke pred gostovanjem v Nitri previdne, a verjamejo v svojo kakovost
Slovenske odbojkarice odlično nastopajo v Evropski ligi. Po šestih tekmah brez izgubljenega niza so se uvrstile v polfinale. Tam bodo njihove tekmice Slovakinje, prva od dveh tekem bo v nedeljo v Nitri, povratna pa prihodnjo sredo v Ljubljani.