Slovenke pred gostovanjem v Nitri previdne, a verjamejo v svojo kakovost

Slovenke pred gostovanjem v Nitri previdne, a verjamejo v svojo kakovost Slovenske odbojkarice odlično nastopajo v Evropski ligi. Po šestih tekmah brez izgubljenega niza so se uvrstile v polfinale. Tam bodo njihove tekmice Slovakinje, prva od dveh tekem bo v nedeljo v Nitri, povratna pa prihodnjo sredo v Ljubljani.

Več na: https://www.rtvslo.si/sport/slovenke-pred-gostovanjem-v-nitri-previdne-a-verjamejo-v-svojo-kakovost/786538

nazaj