Slovenke želijo nadaljevati sanjski niz, poraz na Slovaškem ne bi bil katastrofa

Slovenke želijo nadaljevati sanjski niz, poraz na Slovaškem ne bi bil katastrofa Slovenske odbojkarice odlično nastopajo v evropski ligi. Po šestih tekmah brez izgubljenega niza so se uvrstile v polfinale, kjer pa ne mislijo obstati. Njihove tekmice bodo Slovakinje, prva od dveh tekem bo v nedeljo v Nitri, povratna pa v sredo v Ljubljani.

Več na: http://siol.net/sportal/odbojka/slovenska-zenska-odbojkarska-reprezentanca-pred-polfinalom-695093

nazaj