Košarkarji Kansai Heliosa iz Domžal bodo prihodnji sezoni nastopali zgolj v domačem prvenstvu in ne več v ligi Aba 2. Razlog za takšno odločitev je napovedano zmanjšanje sponzorskih sredstev, so sporočili iz kluba.
Več na: http://siol.net/sportal/kosarka/slovenski-klub-se-je-odrekel-mednarodnemu-tekmovanju-694996