Slovenski odbojkarji na domačem turnirju premagali tudi Brazilijo

Slovenski odbojkarji na domačem turnirju premagali tudi Brazilijo Naši reprezentanti so na domačem turnirju v Stožicah vknjižili še tretjo zaporedno zmago. Jutri zvečer za konec še tekma z Italijo.

Več na: https://www.delo.si/sport/drugi-sporti/odbojka-zmaga-stozice-slovenija-reprezentanca-brazilija

nazaj