Po porazu Urugvaja proti Španiji in izpadu s svetovnega prvenstva so lokalni mediji udarili po selektorju Marcelu Bielsi, ki se poslavlja, južnoameriških nogometaših in vodstvu urugvajskega reprezentančnega nogometa.
Več na: http://siol.net/sportal/nogomet/urugvaj-marcelo-bielsa-sp-695148