V iraški prestolnici Bagdad so ponoči aretirali več posameznikov zaradi suma korupcije. Po poročanju lokalnih medijev naj bi aretirali vsaj osem oseb, nekatera poročila pa navajajo, da je bilo aretiranih do 15 ljudi.
Več na: https://www.rtvslo.si/svet/v-iraku-zaradi-suma-korupcije-aretirali-vec-uradnikov-in-politikov/786639