V Stožicah bo vroče: Slovenci zvečer po novo pomembno zmago

V Stožicah bo vroče: Slovenci zvečer po novo pomembno zmago V Ljubljani, Orleansu in Gliwicah se začenjajo drugi turnirji odbojkarske lige narodov. Slovenski odbojkarji bodo boj za pomembne zmage in točke začeli ob 20.30 proti Kanadi. Spored v Stožicah se bo sicer začel že ob 13.00 s ponovitvijo finala zadnjega svetovnega prvenstva med prvaki Italijani in podprvaki Bolgari. Ob 16.30 se bodo v Ljubljani pomerili še Brazilci in Ukrajinci.

Več na: http://siol.net/sportal/odbojka/v-stozicah-bo-vroce-slovenci-zvecer-po-novo-pomembno-zmago-694839

nazaj