Vlada bo obravnavala predloga sklepa, s katerim se bosta Muzej slovenske osamosvojitve in Muzej novejše zgodovine Slovenije spet razdružila v dva ločena javna zavoda.
Več na: https://www.rtvslo.si/slovenija/vlada-bo-znova-ustanovila-muzej-slovenske-osamosvojitve/786183