Delavec ne sme plačevati cene vročinskega vala s svojim zdravjem, delodajalec pa ne sme kovati dobička na račun njegove izčrpanosti, opozarjajo sindikati.
Več na: https://www.delo.si/novice/slovenija/vnovicna-zahteva-sindikatov-za-varno-delo-v-vrocinskem-valu