Vročina se bo stopnjevala, za jugozahod države velja rdeče opozorilo

Vročina se bo stopnjevala, za jugozahod države velja rdeče opozorilo Za jugozahodni del Slovenije je zaradi vročine v veljavi rdeče opozorilo. "Popoldne bo od 33 do 37 stopinj Celzija, v nedeljo še kakšna stopinja več. Sončno in vroče bo še štiri dni, do vključno torka," je dejal vremenoslovec Brane Gregorčič.

Več na: https://www.rtvslo.si/slovenija/vrocina-se-bo-stopnjevala-za-jugozahod-drzave-velja-rdece-opozorilo/786551

nazaj