Vstopamo v 'rdeče' obdobje na cestah

Ob dnevu državnosti, začetku šolskih počitnic in prvem večjem poletnem turističnem valu se na slovenskih cestah pričakuje močno povečan promet. Pristojni opozarjajo, da vstopamo v tako imenovano rdeče prometno obdobje, ko bodo konci tedna vse do začetka septembra zaznamovani z zastoji, gostim tranzitnim prometom in večjo prometno obremenitvijo.

Več na: https://www.24ur.com/novice/slovenija/vstopamo-v-rdece-obdobje-na-cestah.html

nazaj