Zaprlo se mu je padalo, z višine zgrmel na tla ter umrl

Na Tolminskem se je smrtno ponesrečil madžarski padalec, ki se mu je sredi leta zaprlo padalo, zaradi česar je zgrmel na tla. Pri tem je utrpel tako hude poškodbe, da je umrl na kraju, so sporočili iz novogoriške policijske uprave.

Več na: https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/zaprlo-se-mu-je-padalo-z-visine-je-zgrmel-na-tla-ter-umrl.html

nazaj