Novice (slovenščina)

Janja Garnbret na vrhu kvalifikacij že pred težavnostjo Janja Garnbret na vrhu kvalifikacij že pred težavnostjo
pred 5 urami in 58 minutami
Na svetovnem prvenstvu v športnem plezanju potekajo kvalifikacije v kombinaciji, kjer odlično kaže Janji Garnbret.  (RTV SLO)
Janja Garnbret v finale kombinacije in olimpijske igre Janja Garnbret v finale kombinacije in olimpijske igre
Na svetovnem prvenstvu v športnem plezanju je Janja Garnbret v kvalifikacijah kombinacije osvojila tretje mesto, za tretjo medaljo na tem prvenstvu se bo borila v torek.  (RTV SLO)
Razvoj rehabilitacijske robotike v sodelovanju Japonske in Slovenije
pred 6 urami in 9 minutami
Slovenija in Japonska vzpostavljata tesnejše sodelovanje na področju razvoja in raziskav robotiziranih terapevtskih naprav, ki se uporabljajo pri rehabilitaciji. Pri tem moči združujejo predstavniki znanosti, medicine in gospodarstva: Univerzitetni rehabilitacijski inštitut Republike Slovenije – Soča (URI – Soča), Univerza v Ljubljani, Fujita Health University (Zdravstvena univerza Fujita) in Toyota Motor Corporation. V ta namen so […] (Tromba)
Milanič jezen na napake in nesposobnost hitrejše prilagoditve Milanič jezen na napake in nesposobnost hitrejše prilagoditve
pred 6 urami in 29 minutami
Nogometaši Celja so z odliko končali sedemdnevno obdobje, v katerem so na treh tekmah zabeležili tri zmage, med drugim so premagali tudi evropske Domžale in Maribor.  (RTV SLO)
Powerlifting: Dvigujejo 300 kilogramov in več Powerlifting: Dvigujejo 300 kilogramov in več
pred 6 urami in 40 minutami
 (Večer)
Zmagovalca Malega šefa Slovenije bosta srednješolca Zmagovalca Malega šefa Slovenije bosta srednješolca
pred 7 urami in 10 minutami
 (Večer)
Pomlad 1897: Nesreče, samomori in nevsakdanji dogodki Pomlad 1897: Nesreče, samomori in nevsakdanji dogodki
pred 7 urami in 16 minutami
Nesreča nikoli ne počiva. Morda je že malce obrabljen rek, toda še vedno drži in je še toliko bolj držal konec 19. stoletja.  (RTV SLO)
Na obisku: Pri Franu Miklošiču v Radomerščaku Na obisku: Pri Franu Miklošiču v Radomerščaku
pred 7 urami in 25 minutami
 (Večer)
Elsner se veseli prve zmage v Ligue 1 Elsner se veseli prve zmage v Ligue 1
Slovenski trener Luka Elsner je v drugem krogu francoskega prvenstva Amiens popeljal do prve zmage. Samorogi so pred svojimi gledalci premagali Lille z 1:0.  (RTV SLO)