Indija si prizadeva za prostotrgovinski sporazum z EU-jem Indija si prizadeva za prostotrgovinski sporazum z EU-jem
pred 17 urami in 34 minutami
Indijski trgovinski minister Piyush Goyal je sporočil, da je New Delhi začel pogajanja za sklenitev trgovinskega sporazuma z Evropsko unijo in ločeno z Združenim kraljestvom.  (RTV SLO)
Pri Kurtičevi Parmi prvi pozitivni test na covid-19 po nadaljevanju lige Pri Kurtičevi Parmi prvi pozitivni test na covid-19 po nadaljevanju lige
pred 18 urami in 19 minutami
V 32. krogu italijanskega nogometnega prvenstva se obeta zanimiva tekma v Torinu - vodilni Juventus gosti Atalanto. Po nadaljevanju Serie A pa se je pojavil prvi pozitivni test na covid-19 v ligi.  (RTV SLO)
Ob novem porazu Lazia priložnost za Juventus, da uide na +10 Ob novem porazu Lazia priložnost za Juventus, da uide na +10
Juventus - Atalanta 0:1 Juventus - Atalanta 0:1
V 32. krogu italijanskega nogometnega prvenstva se obeta zanimiva tekma v Torinu - vodilni Juventus gosti Atalanto.  (RTV SLO)
Ronaldo z 11-metrovko v 90. minuti izvlekel remi proti Atalanti Ronaldo z 11-metrovko v 90. minuti izvlekel remi proti Atalanti
Na derbiju 32. kroga italijanskega prvenstva so nogometaši Juventusa in Atalante remizirali (2:2). Torinska ekipa po porazu Lazia proti Sassuolu (1:2) kraljuje na vrhu lestvice, pred rimsko ekipo ima osem točk naskoka.  (RTV SLO)
Ronaldo z 11-metrovko v 90. minuti prekinil niz 11 zmag Atalante Ronaldo z 11-metrovko v 90. minuti prekinil niz 11 zmag Atalante
Antonio s četverčkom rešil West Ham in potopil Norwich Antonio s četverčkom rešil West Ham in potopil Norwich
pred 19 urami
Nogometaši West Hama so v uvodni tekmi 35. kroga angleškega prvenstva s 4:0 v gosteh premagali Norwich, ki se tako kot prvi seli med "drugoligaše". Vse štiri zadetke za Hammerse je dosegel Michail Antonio.  (RTV SLO)
Antonio rešil West Ham in potopil Norwich; Sheffield porazil Chelsea Antonio rešil West Ham in potopil Norwich; Sheffield porazil Chelsea
Nogometaši West Hama so na uvodni tekmi 35. kroga angleškega prvenstva s 4:0 v gosteh premagali Norwich, ki se tako prvi seli med "drugoligaše". Vse štiri zadetke za Hammerse je dosegel Michail Antonio.  (RTV SLO)