Novice - Šport (slovenščina)

Atalanta po vstopu Iličića do preobrata v Neaplju Atalanta po vstopu Iličića do preobrata v Neaplju
pred 2 urama in 26 minutami
Nogometaši Atalante so z odmevno zmago v Neaplju (1:2) ujeli Milan na četrtem mestu in pet krogov pred koncem Serie A je Liga prvakov vse bolj mogoča. Josip Iličić je poživil igro po vstopu v 54. minuti.  (RTV SLO)
Igralci Budućnosti šokirani po neredih - Crvena zvezda znova na vrhu Lige ABA Igralci Budućnosti šokirani po neredih - Crvena zvezda znova na vrhu Lige ABA
pred 2 urama in 36 minutami
Odločilna finalna tekma Lige ABA med Crveno zvezdo in Budućnostjo se je zaradi neredov in napada na igralce črnogorske ekipe začela z enourno zamudo. Šokirani gostje so bili popolnoma nemočni, Beograjčani so zmagali kar s 97:54.  (RTV SLO)
Po Zasavju po dolgem in počez, pa še po jami Po Zasavju po dolgem in počez, pa še po jami
pred 4 urami in 55 minutami
V nedeljo, 28. aprila, ljubitelje posebnih tekaških izzivov čaka 4. rudarski maraton, kjer trasa poteka po Zveznem obzorju od Trbovelj do Hrastnika.  (RTV SLO)
Prva liga: Krško - Domžale 0:0 Prva liga: Krško - Domžale 0:0
pred 6 urami in 27 minutami
28. krog državnega nogometnega prvenstva se končuje s tekmo med Krškim in Domžalami. Dvoboj se je začel ob 18. uri.  (RTV SLO)
Prva liga: Krško - Domžale 1:2 (2. polčas) Prva liga: Krško - Domžale 1:2 (2. polčas)
Mojstrska poteza Nicholsona Domžalam prinesla tri točke Mojstrska poteza Nicholsona Domžalam prinesla tri točke
Domžale so z goloma Vetriha in Nicholsona (oba sta zadela v prvem polčasu) z 1:2 premagale Krško in imajo na 3. mestu Prve lige tri točke prednosti pred Celjem.  (RTV SLO)
Mbappe z 38 km/h uprizoril najhitrejši šprint na nogometnih zelenicah Mbappe z 38 km/h uprizoril najhitrejši šprint na nogometnih zelenicah
pred 7 urami in 32 minutami
Zmaga Paris SG-ja nad Monacom bo ostala v spominu po hat-tricku Kyliana Mbappeja in po neverjetnem šprintu, ki ga je mladi nogometni zvezdnik uprizoril ob prvem zadetku.  (RTV SLO)
Bedene kljub začetnim težavam v 2. krogu Budimpešte Bedene kljub začetnim težavam v 2. krogu Budimpešte
pred 8 urami in 57 minutami
Aljaž Bedene je v 1. krogu teniškega turnirja v Budimpešti premagal Avstralca Bernarda Tomića s 7:6 in 6:4, čeprav je izgubil uvodni igri na svoj servis.  (RTV SLO)
Na Škotskem največji uspeh kariere obetavne slovenske golfistke Na Škotskem največji uspeh kariere obetavne slovenske golfistke
pred 10 urami in 35 minutami
15-letna golfistka Pia Babnik je zmagovalka ženskega amaterskega odprtega prvenstva Škotske, ki se je odvijal konec tedna na igrišču Royal Troon.  (RTV SLO)
Na Škotskem uspeh kariere obetavne slovenske golfistke Na Škotskem uspeh kariere obetavne slovenske golfistke