Novice - Šport (slovenščina) - RTV SLO

Paralelni veleslalom v Banoju Paralelni veleslalom v Banoju
pred 2 urama in 34 minutami
Banoje v Rusiji danes gosti še tekmo deskarjev v paralelnem veleslalomu. V izločilnih bojih nastopata Žan Košir in Glorija Kotnik.  (RTV SLO)
Dončić miri evforijo: Sezona se je šele začela! Dončić miri evforijo: Sezona se je šele začela!
pred 3 urami in 24 minutami
Luka Dončić je na tekmi proti New Orleansu izenačil dosežek Michaela Jordana po številu zaporednih tekem z vsaj 20 točkami ter petimi skoki in podajami, saj mu je ta dosežek uspel že 18. zapored.  (RTV SLO)
Vodstvo 2:0 Los Angelesu ni zadoščalo za konec črnega niza Vodstvo 2:0 Los Angelesu ni zadoščalo za konec črnega niza
pred 3 urami in 55 minutami
Anže Kopitar je prekinil niz tekem brez dosežene točke, vendar to ni pomagalo Los Angelesu, ki je v Calgaryju izgubil s 4:3 in niz porazov podaljšal na štiri.  (RTV SLO)
Le kaj je tega treba bilo: Brazilke osramotile Slovenke Le kaj je tega treba bilo: Brazilke osramotile Slovenke
pred 4 urami in 28 minutami
Rokometašice Slovenije so predsednikov pokal na svetovnem prvenstvu začele z izjemno slabo predstavo proti Braziliji. Po porazu 19:32 jih čaka boj za 19. mesto.  (RTV SLO)
Sarrijev Juventus prvič na kolenih, Lazio nadaljeval izjemen niz Sarrijev Juventus prvič na kolenih, Lazio nadaljeval izjemen niz
pred 11 urami in 49 minutami
Nogometaši Juventusa so v 15. krogu italijanskega prvenstva doživeli prvi poraz v sezoni. V Rimu jih je s 3:1 premagal Lazio in se jim s sedmo zaporedno zmago na lestvici približal na samo tri točke zaostanka.  (RTV SLO)
Joshua po točkah le strl trdoživega Ruiza Joshua po točkah le strl trdoživega Ruiza
pred 12 urami in 27 minutami
Britanski boksar Anthony Joshua je znova prvak v (super)težki kategoriji, potem ko je v Riadu po 12 rundah boja in soglasni sodniški odločitvi premagal Američana Andyja Ruiza, s čimer se mu je oddolžil za nepričakovani poraz 1. junija letos.  (RTV SLO)
Slovenski biatlonci sedmi, zmaga Norveške Slovenski biatlonci sedmi, zmaga Norveške
pred 15 urami in 7 minutami
Slovenska biatlonska moška štafeta v postavi Miha Dovžan, Jakov Fak, Klemen Bauer in Rok Tršan je na tekmi svetovnega pokala v Östersundu na 4 x 7,5 kilometra osvojila sedmo mesto.  (RTV SLO)
Dallas - New Orleans 31:28 (po prvi četrtini) Dallas - New Orleans 31:28 (po prvi četrtini)
pred 15 urami in 26 minutami
Košarkarji Dallasa so na zadnjih desetih tekmah zmagali kar devetkrat in so tik pod vrhom Zahoda. Proti New Orleansu so v vlogi velikega favorita, saj so dobili obe medsebojni tekmi v letošnji sezoni.  (RTV SLO)
Dallas z rušilno močjo do pete zaporedne zmage - Dončić počival zadnje četrt ure Dallas z rušilno močjo do pete zaporedne zmage - Dončić počival zadnje četrt ure
Luka Dončić je vse opravil v 26 minutah. Prispeval je 26 točk, 9 podaj in 6 skokov, v zadnje četrt ure pa je sedel na klopi, saj je Dallas ugnal New Orleans kar s 130:84. Mavericksi so se s peto zaporedno zmago prebili že na drugo mesto Zahoda.  (RTV SLO)
Feuz drugo leto zapored najboljši krotilec Feuz drugo leto zapored najboljši krotilec "Ptic roparic"
pred 16 urami in 53 minutami
Švicarski smučar Beat Feuz je zmagovalec smuka za svetovni pokal v ameriškem Beaver Creeku, kar mu je uspelo že drugo leto zapored.  (RTV SLO)