Novice - Šport (slovenščina)

Jaka Blažič pred vrnitvijo v Stožice? Jaka Blažič pred vrnitvijo v Stožice?
pred 17 urami in 57 minutami
Naslednja okrepitev Cedevite Olimpije naj bi bil slovenski reprezentant Jaka Blažič, ki je v Stožicah že igral dve sezoni, nazadnje pa je bil član Barcelone.  (RTV SLO)
Đoković se je že uvrstil na finale sezone v Londonu Đoković se je že uvrstil na finale sezone v Londonu
pred 18 urami in 55 minutami
Novak Đoković, ki je v nedeljo po epskem dvoboju z Rogerjem Federerjem v Wimbledonu osvojil skupno 16. naslov na turnirjih za grand slam, se je kot drugi igralec že uvrstil na sklepni turnir sezone.  (RTV SLO)
Nole se je že uvrstil v finale sezone v Londonu Nole se je že uvrstil v finale sezone v Londonu
Pred dnevom počitka še priložnost za šprinterje Pred dnevom počitka še priložnost za šprinterje
pred 19 urami in 59 minutami
Pred prvim prostim dnem je na Dirki po Franciji na sporedu še deseta etapa, 217,5 kilometra dolga preizkušnja, ki bo karavano iz Saint-Floura popeljala do Albija.  (RTV SLO)
Deseta etapa: V begu šest kolesarjev Deseta etapa: V begu šest kolesarjev
Uspeh kariere za van Aerta, razočaranje za Pinota   Uspeh kariere za van Aerta, razočaranje za Pinota
Belgijec Wout van Aert je zmagovalec desete etape Toura, ki se je po 217 kilometrih končala s šprintom glavnine v Albiju. Van Aert je za nekaj centimetrov ugnal Italijana Elio Vivianija. Tretji je bil Avstralec Caleb Ewan.  (RTV SLO)
21-letnika, ki sta v Silverstonu ukradla pozornost 21-letnika, ki sta v Silverstonu ukradla pozornost
pred 20 urami in 58 minutami
Resda je Lewis Hamilton v nedeljo šestič dobil britansko dirko formule ena in s tem postal najuspešnejši dirkač v zgodovini VN Velike Britanije, a pozornost sta mu ukradla 21-letnika, prihodnost kraljice motošporta.  (RTV SLO)
Rusi znova najboljši v Ligi narodov Rusi znova najboljši v Ligi narodov
pred 21 urami in 55 minutami
Ruski odbojkarji so ubranili naslov v Ligi narodov, potem ko so v finalu v Chicagu s 3:1 v nizih premagali reprezentante ZDA.  (RTV SLO)
Bodo evropski prvaki branjenje naslova začeli v Ljubljani? Bodo evropski prvaki branjenje naslova začeli v Ljubljani?
pred 22 urami in 37 minutami
Na zasedanju Fiba Europe bodo v Münchnu izbrali gostitelje košarkarskega evropskega prvenstva. Za organizacijo ene predtekmovalne skupine se s Stožicami poteguje tudi Slovenija.  (RTV SLO)
Slovenija ostala praznih rok: Eurobasketa ne bo v Ljubljani Slovenija ostala praznih rok: Eurobasketa ne bo v Ljubljani
Slovenija na zasedanju Fiba Europe v Münchnu ni bila izbrana za gostiteljico ene od skupin evropskega košarkarskega prvenstva leta 2021. Tega bodo gostile Nemčija, Italija, Gruzija in Češka.  (RTV SLO)