Novice - Šport (slovenščina) - RTV SLO

Organizatorji želijo preseči ženski rekord Organizatorji želijo preseči ženski rekord
pred 12 urami in 37 minutami
Prihodnji teden bo v Ljubljani 24. maraton, organizatorji so si tokrat za cilj zadali, da popravijo ženski rekord.  (RTV SLO)
Ocvirk: Morda se malce ustrašimo zmage Ocvirk: Morda se malce ustrašimo zmage
pred 12 urami in 58 minutami
Rokometaši Celja Pivovarne Laško bodo v nedeljo v 5. krogu Lige prvakov gostili Elverum. Norvežani so prav tako kot Celjani še vedno brez točke.  (RTV SLO)
Klemen Bergant Klemen Bergant
pred 13 urami in 51 minutami
Žan Kranjec bo sezono začel kot tretji veleslalomist sveta in cilj je, da tam tudi ostane ali da je še boljši. Zraven ima še eno disciplino, ki jo je lani priključil. V slalomu računamo, da bo še skočil in če bo to naredil, si bomo obliznili vse prste.  (RTV SLO)
Med tekmo v Pjongjangu so se južnokorejski nogometaši počutili kot v vojni Med tekmo v Pjongjangu so se južnokorejski nogometaši počutili kot v vojni
pred 14 urami in 44 minutami
Po vrnitvi v domovino je nogometna reprezentanca Južne Koreje spregovorila o nenavadnem gostovanju v Severni Koreji. Na stadionu v Pjongjangu ni bilo ne gledalcev ne nobenih tujih medijev, prišlo pa je do incidentov.  (RTV SLO)
Dragić v prelomno sezono v vlogi, ki je ni vajen Dragić v prelomno sezono v vlogi, ki je ni vajen
pred 15 urami in 55 minutami
Goran Dragić vstopa v šesto sezono z Miamijem, ki je po obstoječi pogodbi tudi zadnja. Njegova vloga bo precej drugačna, največji spremembi pa bosta manjša minutaža in vsaj na začetku sezone prihod v igro s klopi.  (RTV SLO)
Sölden nared za uvod v smučarsko sezono Sölden nared za uvod v smučarsko sezono
pred 16 urami in 16 minutami
Kontrolor snežne podlage pri Fisu je prižgal zeleno luč za veleslalomski tekmi v Söldnu prihodnji konec tedna, s katerima se bo uradno začela sezona svetovnega pokala v alpskem smučanju.  (RTV SLO)
Plezalci v Azijo po potrditev olimpijskih kvalifikacij Plezalci v Azijo po potrditev olimpijskih kvalifikacij
pred 16 urami in 56 minutami
Sezona v športnem plezanju se približuje odločilnim bojem. V Aziji bosta na sporedu še preostali tekmi v težavnostnem plezanju, ki bosta odločali o zmagovalcih svetovnega pokala ter o zadnjih potnikih za kvalifikacijski tekmi za olimpijske igre.  (RTV SLO)
Kot zadnji padel Colorado, vodstvo prevzel Edmonton Kot zadnji padel Colorado, vodstvo prevzel Edmonton
pred 18 urami in 39 minutami
V Ligi NHL ni več neporažene ekipe. Kot zadnji so ledeno ploskev sklonjenih glav zapustili hokejsiti Colorada, ki so v podaljšku s 3:2 izgubili v Pittsburghu.  (RTV SLO)
Zadnji je padel Colorado, vodstvo prevzel Edmonton Zadnji je padel Colorado, vodstvo prevzel Edmonton
V Ligi NHL ni več neporažene ekipe. Kot zadnji so ledeno ploskev sklonjenih glav zapustili hokejisti Colorada, ki so v podaljšku s 3:2 izgubili v Pittsburghu.  (RTV SLO)
pred 19 urami in 29 minutami
Trenutno najbolj vroč slovenski košarkar je Klemen Prepelič, ki je svoje odlične predstave v dresu Joventuta v zadnjem mesecu kronal s potezo sezone v Evropskem pokalu.  (RTV SLO)