Novice - Šport (slovenščina) - RTV SLO

Tudi brez Jokića Srbi boljši od Antetokounmpa in kolegov Tudi brez Jokića Srbi boljši od Antetokounmpa in kolegov
pred 1 dnevom, 7 urami in 9 minutami
Najboljše košarkarske reprezenztance so v sklepni fazi priprav za svetovno prvenstvo, ki se bo začelo konec prihodnjega tedna na Kitajskem. Srbi so v Atenah potrdili, da so v ožjem krogu favoritov za naslov.  (RTV SLO)
Od želje biti najboljši na svetu do osamljenosti Od želje biti najboljši na svetu do osamljenosti
pred 1 dnevom, 9 urami in 5 minutami
Spremljanje angleškega nogometa iz prve vrste, želja biti del najboljše hokejske ekipe na svetu, osamljenost in veseli december so bile zadnje teme podkasta Številke, ki se jih spominjamo v poletnem pregledu.  (RTV SLO)
Medvedev nadgradil zmago nad Đokovićem in osvojil prvi masters v karieri Medvedev nadgradil zmago nad Đokovićem in osvojil prvi masters v karieri
pred 1 dnevom, 15 urami in 13 minutami
Daniil Medvedev je v finalu turnirja serije 1. 000 v Cincinnatiju ugnal Davida Goffina s 7:6 in 6:4. 23-letni Rus je osvojil prvi masters v karieri in zaokrožil tri sanjske tedne, ko je odigral 18 dvobojev v zadnjih 20 dneh.  (RTV SLO)
Medvedjev nadgradil zmago nad Đokovićem in osvojil prvi masters v karieri Medvedjev nadgradil zmago nad Đokovićem in osvojil prvi masters v karieri
Daniil Medvedjev je v finalu turnirja serije 1. 000 v Cincinnatiju ugnal Davida Goffina s 7:6 in 6:4. 23-letni Rus je osvojil prvi masters v karieri in zaokrožil tri sanjske tedne, ko je odigral 18 dvobojev v zadnjih 20 dneh.  (RTV SLO)
Turnir 3x3 serije challenger Turnir 3x3 serije challenger
pred 1 dnevom, 18 urami in 49 minutami
Ob 20. 55 se je v Ljubljani začel košarkarski turnir 3 x 3 serije challeneger. V neposrednem prenosu lahko dogajanje spremljate na TV SLO 2 in na MMC-ju.  (RTV SLO)
Košarkarji Vrbasa dobili 3x3 challenger v Ljubljani Košarkarji Vrbasa dobili 3x3 challenger v Ljubljani
Košarkarji srbskega Vrbasa so zmagovalcu challenger turnirja v Ljubljani. V finalu so z 21:11 premagali košarkarje Pirana. Tretje mesto so osvojili košarkarji Jeddaha.  (RTV SLO)
Zidane po poškodbi Hazarda znova stavi na Balea Zidane po poškodbi Hazarda znova stavi na Balea
pred 1 dnevom, 19 urami in 3 minutami
Trener madridskega Reala Zinedine Zidane je potrdil, da bo zvezdnik Gareth Bale ostal član kraljevega kluba tudi v tej sezoni. Precej več težav ima Barcelona, ki bo naslednji mesec igrala brez Luisa Suareza.  (RTV SLO)
Zidane po poškodbi Hazarda znova stavi na Bala Zidane po poškodbi Hazarda znova stavi na Bala
Morata zadel za uvodno zmago Atletica, Zidane znova stavi na Bala Morata zadel za uvodno zmago Atletica, Zidane znova stavi na Bala
Portorož, finale: Bedene - Durasovic Portorož, finale: Bedene - Durasovic
pred 1 dnevom, 19 urami in 38 minutami
Aljaž Bedene bo lovi 16. naslov na turnirjih serije challenger. V finalu Portoroža se meri z Viktorjem Durasovicem.  (RTV SLO)