Novice - Šport (slovenščina)

Joker Tavares v 94. minuti obdržal vijoličaste v igri za naslov Joker Tavares v 94. minuti obdržal vijoličaste v igri za naslov
pred 1 dnevom, 21 urami in 15 minutami
Maribor je na derbiju 31. kroga Prve lige premagal Muro s 3:2. Odločilni zadetek je dosegel Marcos Tavares v 94. minuti. Nogometaši Olimpije so prvič v zgodovini Prve lige dosegli sedem zadetkov na gostovanju. V Kranju so napolnili mrežo Triglava (3:7).  (RTV SLO)
Tudi na težkem gostovanju v Bilbau odločil Ramos z bele točke Tudi na težkem gostovanju v Bilbau odločil Ramos z bele točke
pred 1 dnevom, 22 urami in 25 minutami
Ko se je špansko prvenstvo nadaljevalo, je bilo gostovanje v Bilabu na papirju najtežje za madridski Real. Kraljevi klub je v 34. krogu odnesel tri točke tudi s San Mamesa (0:1). Znova je odločil Sergio Ramos z bele točke.  (RTV SLO)
Začenja se 71. sezona, Mercedes veliki favorit Začenja se 71. sezona, Mercedes veliki favorit
05. julij 2020 (11:59)
Svetovno prvenstvo formule ena se končno začenja. Uvodna postaja je dirkališče v Spielbergu v Avstriji, dirka se bo začela ob 15. 10.  (RTV SLO)
Uvodna dirka sezone Bottasu, Hamilton po kazni brez stopničk Uvodna dirka sezone Bottasu, Hamilton po kazni brez stopničk
Valtteri Bottas (Mercedes) je na prvi preizkušnji 71. sezone svetovnega prvenstva formule ena unovčil najboljši štartni položaj in slavil na VN Avstrije v Spielbergu, kjer je zaključek prinesel številne preobrate.  (RTV SLO)
Nekdanji srbski reprezentant po roparskem napadu nepoškodovan Nekdanji srbski reprezentant po roparskem napadu nepoškodovan
05. julij 2020 (10:38)
Nekdanjega srbskega nogometnega reprezentanta Duška Tošića in njegovega kondicijskega trenerja Andreja Milutinovića je med nedeljskim tekom po beograjski trdnjavi Kalemegdan napadla skupina nasilnežev.  (RTV SLO)
Maurizio Sarri Maurizio Sarri
05. julij 2020 (10:24)
Mislim, da ga prosti streli do zdaj niso tako mučili, vseeno pa je po tekmi prišel do mene in mi rekel samo eno besedo: končno! (RTV SLO)
Uroš Šerbec prvič na trenersko delo v tujino Uroš Šerbec prvič na trenersko delo v tujino
05. julij 2020 (09:05)
Uroš Šerbec bo dal rokometni ekipi iz Borovelj FC Ferlach, ki igra v prvi avstrijski ligi, še bolj slovenski pridih: podpisal je eno letno pogodbo in se na trenersko delo prvič podaja na tuje.  (RTV SLO)
Reichelt pri 40 še ni izgubil veselja do tekmovanj Reichelt pri 40 še ni izgubil veselja do tekmovanj
05. julij 2020 (07:59)
Hannes Reichelt, drugi najstarejši v karavani svetovnega pokala alpskih smučarjev, pri 40 letih še razmišlja o slovesu, morda bo kariero podaljšal celo do olimpijskih iger v Pekingu.  (RTV SLO)
Tragedija na prvi belgijski dirki po koronapremoru Tragedija na prvi belgijski dirki po koronapremoru
05. julij 2020 (06:49)
Sezona kolesarskih dirk se je v Belgiji začela nesrečno, saj je na dirki Wortegem-Petegem umrl 20-letni Niels De Vriendt, najverjetneje zaradi srčne napake.  (RTV SLO)
Olimpija pri predzadnji ekipi: samo maksimalen pristop prinaša točke Olimpija pri predzadnji ekipi: samo maksimalen pristop prinaša točke
05. julij 2020 (05:48)
31. krog Prve lige se bo danes nadaljeval s tekmo med Triglavom in Olimpijo, ki se bo začela ob 17. uri. Prenos bo na TV SLO 2.  (RTV SLO)