Novice - Šport (slovenščina) - RTV SLO

Milan trepetal do zadnje minute proti Crveni zvezdi, Dinamo izločil Krasnodar Milan trepetal do zadnje minute proti Crveni zvezdi, Dinamo izločil Krasnodar
pred 1 dnevom, 7 urami in 41 minutami
Nogometaši Milana in Crvene zvezde so se na povratni tekmi šestnajstine finala Evropske lige na San Siru razšli z remijem (1:1). Beograjčani so bili zelo blizu napredovanju, a so izpadli, ker je bilo v Beogradu 2:2.  (RTV SLO)
Ob 21.00: Milan - Crvena zvezda Ob 21.00: Milan - Crvena zvezda
pred 1 dnevom, 9 urami in 8 minutami
V Evropski ligi so na sporedu povratne tekme šestnajstine finala. Na San Siru se bosta pomerila Milan in Crvena zvezda. Prve tekma v Beogradu se je končala z remijem (2:2). Prenos bo na TV Slovenija 2 in na MMC-ju.  (RTV SLO)
Bedene dvakrat zapravil prednost in ostal brez četrtfinala Bedene dvakrat zapravil prednost in ostal brez četrtfinala
pred 1 dnevom, 10 urami in 5 minutami
Aljaž Bedene je izpadel v osmini finala turnirja serije ATP 250 v Montpellieru. S 6:4 in 7:6 ga je premagal Jegor Gerasimov. Najboljši Slovenec na lestvici ATP je imel prednost v obeh nizih, a je Belorusu uspela vrnitev.  (RTV SLO)
Gorica - Aluminij 0:0 Gorica - Aluminij 0:0
pred 1 dnevom, 11 urami in 35 minutami
23. krog Prve lige se končuje s tekmama Gorica - Aluminij, ki pravkar poteka v Novi Gorici, in Koper - Mura, ki se bo na Bonifiki začela ob 17. 15.  (RTV SLO)
Koper - Mura 0:0 Koper - Mura 0:0
Za konec 23. kroga Prve lige nogometaši Kopra gostijo Muro. Medtem sta se Gorica in Aluminij razšla brez zadetkov.  (RTV SLO)
Koper z zadetkom Mišića proti Muri prekinil niz spomladanskih porazov Koper z zadetkom Mišića proti Muri prekinil niz spomladanskih porazov
Za konec 23. kroga Prve lige TS so nogometaši Kopra z 1:0 premagali Muro. Mož odločitve je bil Darko Mišić. Gorica in Aluminij sta se razšla brez zadetkov.  (RTV SLO)
Pogačar na pragu skupne zmage: prednost povečal na 45 sekund Pogačar na pragu skupne zmage: prednost povečal na 45 sekund
pred 1 dnevom, 13 urami in 10 minutami
Tadej Pogačar je z drugim mestom na peti etapi Dirke po Združenih arabskih emiratih, ki se je končala z zahtevnim vzponom, zadržal vodstvo v skupnem seštevku. Etapo je dobil Danec Jonas Vingegaard (Jumbo Visma).  (RTV SLO)
Murić: Vedno sem želel igrati za reprezentanco in mislim, da bi si tudi zaslužil Murić: Vedno sem želel igrati za reprezentanco in mislim, da bi si tudi zaslužil
pred 1 dnevom, 14 urami in 35 minutami
"Košarka je moštveni šport in veliko stvari se mora poklopiti, da prejmeš takšen naziv," je v intervjuju za MMC povedal Dino Murić, ki je bil že drugič zapored izbran za najkoristnejšega posameznika rednega dela 1. SKL.  (RTV SLO)
Murić: Vedno sem želel igrati za reprezentanco in mislim, da bi si to tudi zaslužil Murić: Vedno sem želel igrati za reprezentanco in mislim, da bi si to tudi zaslužil
"Košarka je moštveni šport in veliko stvari se mora uskladiti, da prejmeš takšen naziv," je v intervjuju za MMC povedal Dino Murić, ki je bil že drugič zapored izbran za najkoristnejšega posameznika rednega dela 1. SKL-ja.  (RTV SLO)
Slovenske skakalke po prvo medaljo na svetovnih prvenstvih Slovenske skakalke po prvo medaljo na svetovnih prvenstvih
pred 1 dnevom, 15 urami in 43 minutami
Na svetovnem prvenstvu v Nemčiji se bodo danes za prvi komplet skakalnih kolajn pomerile ženske. Na srednji skakalnici bodo v boju za kolajno tudi Slovenke, ki so odlično pripravljene na vrhunec sezone.  (RTV SLO)