Novice - Šport (slovenščina) - RTV SLO

Roglič in Tratnik še na kronometru narodov Roglič in Tratnik še na kronometru narodov
pred 1 dnevom, 6 urami in 40 minutami
Slovenska kolesarja Primož Roglič (Jumbo Visma) in Jan Tratnik (Bahrain Merida) bosta pred koncem sezone odpeljala še eno dirko.  (RTV SLO)
Marquez dobil kvalifikacije v Motegiju Marquez dobil kvalifikacije v Motegiju
pred 1 dnevom, 8 urami in 3 minutami
Španec Marc Marquez (Honda), ki si je že zagotovil naslov svetovnega prvaka, si je pred nedeljsko dirko za VN Japonske v Motegi privozil najboljši startni položaj v razredu MotoGP.  (RTV SLO)
Pittsburgh nadaljuje niz zmag, tokrat padel Dallas Pittsburgh nadaljuje niz zmag, tokrat padel Dallas
pred 1 dnevom, 8 urami in 51 minutami
Hokejisti Pittsburgha so preživeli napade Dallasa v zadnji tretjini in dosegli že peto zmago zapored. Blestel je Kris Letang.  (RTV SLO)
Miami generalko pred sezono končal s porazom Miami generalko pred sezono končal s porazom
pred 1 dnevom, 9 urami in 57 minutami
Košarkarji Miamija so na zadnji pripravljalni tekmi pred začetkom nove sezone Lige NBA na svojem parketu gostili Houston. Ta je bil boljši s 144:133.  (RTV SLO)
Dallas pripravljen na ero Luke Dončića Dallas pripravljen na ero Luke Dončića
pred 1 dnevom, 10 urami in 20 minutami
V Dallasu so lani hitro ugotovili, da morajo upe na svetlo košarkarsko prihodnost dati v roke Luke Dončića. Toda Luka ni le zagotovilo za lepo prihodnost, je tudi realna stava na uspeh v sedanjosti.  (RTV SLO)
Olimpija v Rittnu klonila po kazenskih strelih  Olimpija v Rittnu klonila po kazenskih strelih
pred 1 dnevom, 19 urami in 15 minutami
Hokejisti SŽ Olimpije so v prvi tekmi 2. kroga Celinskega pokala z 2:1 po kazenskih strelih izgubili proti gostiteljem turnirja Rittnu.  (RTV SLO)
SŽ Olimpija na turnirju v Rittnu klonila po kazenskih strelih  SŽ Olimpija na turnirju v Rittnu klonila po kazenskih strelih
Hokejisti SŽ-ja Olimpije so na prvi tekmi 2. kroga celinskega pokala izgubili proti gostiteljem turnirja Rittnu z 1:2. Ljubljančani so imeli več priložnosti, a znova so bili neučinkoviti.  (RTV SLO)
Prihodnje leto v Podčetrtku tudi Magnus Carlsen Prihodnje leto v Podčetrtku tudi Magnus Carlsen
pred 1 dnevom, 22 urami in 55 minutami
Pred ekipnim evropskim prvenstvom, ki bo od 23. oktobra do 3. novembra v Batumiju v Gruziji, sta se predstavili slovenska ženska in moška šahovska reprezentanca.  (RTV SLO)
Na obisk prihaja vzornica Polone Barič Na obisk prihaja vzornica Polone Barič
pred 1 dnevom, 22 urami in 59 minutami
Pred krimovkami je psihološko najlažja tekma sezone: v soboto (19. 30) bodo na Kodeljevem gostile evropske prvakinje, rokometašice madžarskega Györija, ki so seveda absolutne favoritinje.  (RTV SLO)
Po Mihajlovu odstopil tudi selektor Krasimir Balakov Po Mihajlovu odstopil tudi selektor Krasimir Balakov
18. oktober 2019 (15:08)
Selektor bolgarske nogometne reprezentance Krasimir Balakov je odstopil s položaj, saj so bili pritiski po rasističnih izpadih navijačev na tekmi Bolgarija - Anglija vse hujši.  (RTV SLO)