Novice - Šport (slovenščina)

Niti trojni dvojček Jamesa ni pomagal Lakersom Niti trojni dvojček Jamesa ni pomagal Lakersom
11. november 2019 (06:20)
Niz sedmih zmag Los Angeles Lakersov je v Staples Centru prekinil branilec naslova Toronto (113:104), ki v medsebojnih obračunih ne pozna poraza vse od leta 2014.  (RTV SLO)
Pep Guardiola Pep Guardiola
10. november 2019 (20:00)
"Ne vem, vprašajte Mika Rileyja in njegovo ekipo. " (RTV SLO)
Dybala zamenjal Ronalda in potopil Milan Dybala zamenjal Ronalda in potopil Milan
10. november 2019 (19:45)
Nogometaši Juventusa so na zadnji tekmi 12. kroga Serie A premagali Milan z 1:0 in znova zavzeli vrh lestvice. Odločilni zadetek je v 77. minuti dosegel rezervist Paulo Dybala.  (RTV SLO)
Krimovke po zmagi na Češkem na pragu drugega dela Krimovke po zmagi na Češkem na pragu drugega dela
10. november 2019 (19:44)
Rokometašice Krima so se maščevale Baniku za poraz v uvodnem krogu in si z zmago na Češkem z 31:26 praktično že zagotovile nastop v drugem delu Lige prvakinj.  (RTV SLO)
Olimpija po silovitem uvodu do gladke zmage nad Primorsko Olimpija po silovitem uvodu do gladke zmage nad Primorsko
10. november 2019 (19:00)
Košarkarji Cedevite Olimpije so v slovenskem derbiju 6. kroga Lige ABA na gostovanju z 90:67 nadigrali Koper Primorsko, potem ko so že prvo četrtino dobili s 17 točkami razlike.  (RTV SLO)
Liverpool - Manchester City 0:0 Liverpool - Manchester City 0:0
10. november 2019 (16:30)
Ob 17. 30 se je na Anfieldu začel derbi 12. kroga angleške Premier lige. Vodilni Liverpool gosti Manchester City.  (RTV SLO)
Liverpool dobil derbi, Cityju beži na +9 Liverpool dobil derbi, Cityju beži na +9
Nogometaši Liverpoola so v derbiju 12. kroga Premier lige s 3:1 premagali Manchester City. Zdaj imajo pred aktualnimi angleškimi prvaki na prvenstveni lestvici devet točk naskoka.  (RTV SLO)
Liga prvakov: Celje PL - Zagreb (1. polčas) Liga prvakov: Celje PL - Zagreb (1. polčas)
10. november 2019 (15:10)
Ob 17. uri se je v Zlatorogu za rokometaše Celja Pivovarne Laško začel izjemno pomemben obračun. V 7. krogu skupinskega dela Lige prvakov gostijo Zagreb.  (RTV SLO)
Grošelj in Razgor povlekla celjski voz čez ciljno črto Grošelj in Razgor povlekla celjski voz čez ciljno črto
Rokometaši Celja Pivovarne Laško so dobili obračun Lige prvakov proti Zagrebu. V Zlatorogu so slavili s 24:22, ključne zadetke sta dosegla Matic Grošelj in David Razgor.  (RTV SLO)
Razigrani Thiem ostaja trn v peti Federerja Razigrani Thiem ostaja trn v peti Federerja
10. november 2019 (14:00)
Novak Đoković je z odliko začel zaključni turnir teniške sezone v Londonu. S 6:2 in 6:1 je v dobri uri odpravil Matea Berrettinija. Dominic Thiem je v večernem obračunu presenetil Rogerja Federerja s 7:5 in 7:5.  (RTV SLO)