Novice - Šport (slovenščina) - RTV SLO

Bravo - Mura 0:0 Bravo - Mura 0:0
pred 1 dnevom, 17 urami in 30 minutami
Po včerajšnjem derbiju je na domačih nogometnih zelenicah tudi danes zanimivo. V Ljubljani se pravkar merita Bravo in Mura, prenos je na TV SLO 2 in MMC-ju.  (RTV SLO)
Mura zmagovito iz prestolnice, prekinjen niz Brava Mura zmagovito iz prestolnice, prekinjen niz Brava
Nogometaši Mure so dobili tekmo 24. kroga Prve lige Telekom Slovenije v Ljubljani. Z 1:0 so premagali NK Bravo, edini zadetek je v 69. minuti dosegel Kevin Žižek.  (RTV SLO)
Lara Gut ne bo zmagala, bo pa že osvojila globus Lara Gut ne bo zmagala, bo pa že osvojila globus
pred 1 dnevom, 20 urami in 46 minutami
Festival hitrih disciplin alpskih smučark se v Val di Fassi danes končuje s superveleslalomom, na katerem se zmaga nasmiha Federici Brignone.  (RTV SLO)
Lara Gut brez tretje zmage v treh dneh, a že z malim globusom Lara Gut brez tretje zmage v treh dneh, a že z malim globusom
Federica Brignone se je na superveleslalomu v Val di Fassi s 16. zmago kariere izenačila z rojakinjo Deborah Compagnoni, bolj kot njen uspeh in globus Lare Gut pa sta pozornost ukradla huda padca in poškodbi Kajse Lie Vickhoff in Rosine Schneeberger.  (RTV SLO)
Olimpija presenetila z začetnim pritiskom, Gajser v ekipi še čuti posledice okužb Olimpija presenetila z začetnim pritiskom, Gajser v ekipi še čuti posledice okužb
pred 1 dnevom, 20 urami in 53 minutami
Volk sit, koza cela, bi lahko rekli po sobotnem nogometnem derbiju v Ljudskem vrtu. Neodločen izid 1:1 ni nikogar ne navdušil ne preveč razočaral. Niz Maribora brez domače zmage nad Olimpijo, ki traja od novembra 2017, se je še podaljšal.  (RTV SLO)
Danes dve priložnosti za novo slovensko medaljo Danes dve priložnosti za novo slovensko medaljo
pred 1 dnevom, 21 urami in 31 minutami
Slovenija ima na SP-ju v Oberstdorfu že štiri medalje, danes pa bo priložnost za nove podvige. Ob 13. uri se bodo začeli izločilni boji ekipnega šprinta, ob 17. uri pa skakalno reprezentanco čaka mešana ekipna tekma. Prenos bo na TV SLO 2.  (RTV SLO)
Slovenki zmagali v polfinalni skupini Slovenki zmagali v polfinalni skupini
Slovenija ima na SP-ju v Oberstdorfu že štiri medalje, danes pa bo priložnost za nove podvige. Ob 13. uri se bo začel finale ekipnega šprinta, ob 17. uri pa skakalno reprezentanco čaka mešana ekipna tekma. Prenos bo na TV SLO 2.  (RTV SLO)
Anamarija Lampič kot blisk v zaključku ekipnega šprinta priborila nov bron Anamarija Lampič kot blisk v zaključku ekipnega šprinta priborila nov bron
Anamarija Lampič in Eva Urevc sta na svetovnem prvenstvu osvojili bronasto medaljo v ekipnem šprintu. Svetovni prvakinji sta postali Švedinji Maja Dahlqvist in Jonna Sundling, srebro pa sta dobili Švicarki Nadine Fähndrich in Laurien van der Graaff.  (RTV SLO)
Anamarija Lampič v navezi z Evo Urevc kot blisk šprintala do novega brona Anamarija Lampič v navezi z Evo Urevc kot blisk šprintala do novega brona
Anamarija Lampič in Eva Urevc sta na svetovnem prvenstvu osvojili bronasto medaljo v šprintu dvojic. Svetovni prvakinji sta postali Švedinji Maja Dahlqvist in Jonna Sundling, srebro pa sta dobili Švicarki Nadine Fähndrich in Laurien van der Graaff.  (RTV SLO)