Novice - Šport (slovenščina) - RTV SLO

Morbidelli prvi v kvalifikacijah Barcelone, Rossi uradno v karavani tudi prihodnje leto Morbidelli prvi v kvalifikacijah Barcelone, Rossi uradno v karavani tudi prihodnje leto
pred 1 dnevom, 15 urami in 4 minutami
Franco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT) je bil najhitrejši v kvalifikacijah pred nedeljsko dirko za SP v motociklizmu v Barceloni. Vodilni v SP-ju v razredu MotoGP Andrea Dovizioso je zasedel šele 17. mesto.  (RTV SLO)
Hamilton bo Schumacherjev rekord napadal z najboljšega položaja Hamilton bo Schumacherjev rekord napadal z najboljšega položaja
pred 1 dnevom, 15 urami in 35 minutami
Britanec Lewis Hamilton (Mercedes) je bil najhitrejši v kvalifikacijah voznikov formule ena pred nedeljsko dirko za Veliko nagrado Rusije v Sočiju.  (RTV SLO)
Rdeči vragi v dramatični končnici do prve zmage - Fernandes zadel v 100. minuti Rdeči vragi v dramatični končnici do prve zmage - Fernandes zadel v 100. minuti
pred 1 dnevom, 15 urami in 49 minutami
Uvodna tekma 3. kroga angleškega nogometnega prvenstva med Brightonom in Manchester Unitedom je postregla s kar petimi goli, zadnji v 100. minuti je prinesel zmago rdečim vragom.  (RTV SLO)
Rdeči vragi v dramatični končnici do prve zmage; modri v 93. minuti izvlekli remi Rdeči vragi v dramatični končnici do prve zmage; modri v 93. minuti izvlekli remi
Uvodna tekma 3. kroga angleškega nogometnega prvenstva med Brightonom in Manchester Unitedom je postregla s kar petimi goli – zadnji, v 100. minuti, je prinesel zmago rdečim vragom.  (RTV SLO)
Andrej Hauptman Andrej Hauptman
pred 1 dnevom, 17 urami in 48 minutami
Vemo, da smo odlična ekipa, niti slučajno pa nismo favoriti za enodnevne dirke. Nikoli je še nismo dobili, zato bomo prepustili pobudo tistim, ki so serijsko zmagovali klasike, na koncu pa to skušali obrniti v našo korist.  (RTV SLO)
Po 15.15 prenos ženske cestne dirke SP-ja Po 15.15 prenos ženske cestne dirke SP-ja
pred 1 dnevom, 18 urami in 3 minutami
Svetovno prvenstvo v kolesarstvu se danes nadaljuje z žensko cestno dirko (štart ob 12. 35). Slovenski selektor Gorazd Penko je v ekipo uvrstil Eugenijo Bujak, Uršo Pintar, Urško Žigart, Urško Bravec in Špelo Kern.  (RTV SLO)
Na ženski dirki na prvih dveh mestih Nizozemki, Bujakova 14. Na ženski dirki na prvih dveh mestih Nizozemki, Bujakova 14.
Nizozemka Anna van der Breggen je po samostojnem pobegu zmagala na cestni dirki na svetovnem prvenstvu v kolesarstvu v Imoli in zlatu na četrtkovem kronometru dodala še eno medaljo najžlahtnejšega leska. Najboljša Slovenka Eugenija Bujak je bila 14.  (RTV SLO)
Na ženski dirki nadaljevanje prevlade Nizozemk, Bujakova 14. Na ženski dirki nadaljevanje prevlade Nizozemk, Bujakova 14.
Maribor na terenu, kjer je v lanski sezoni doživljal težke trenutke Maribor na terenu, kjer je v lanski sezoni doživljal težke trenutke
pred 1 dnevom, 18 urami in 31 minutami
Potem ko se je za slovenske klube evropska zgodba končala, se pozornost preusmerja v domače prvenstvo. V 4. krogu Prve lige bosta danes dve tekmi na Primorskem.  (RTV SLO)
Sežanci še tretjič zapored dali lekcijo Mariborčanom Sežanci še tretjič zapored dali lekcijo Mariborčanom
Nogometaši CB24 Tabora Sežane so v uvodni tekmi 5. kroga državnega prvenstva s 3:1 premagali Maribor, ki ga vodi še do nedavnega trener Kraševcev Mauro Camoranesi.  (RTV SLO)