Novice - Šport (slovenščina) - RTV SLO

"Z vsemi omejitvami, ki se napovedujejo, bodo to zelo posebne igre"
pred 1 dnevom, 8 urami in 21 minutami
"Japonci so si te igre neizmerno želeli, država je dihala zanje. Zdaj sta volja in želja do iger med njimi splahneli zaradi strahu, da bi prišlo do hujšega izbruha virusa zaradi vnosa iz tujine," pravi slovenska veleposlanica Ana Polak Petrič.  (RTV SLO)
Kamničanke do novega naslova državnega prvaka Kamničanke do novega naslova državnega prvaka
pred 1 dnevom, 16 urami in 10 minutami
Odbojkarice Calcita Volleyja so nove (stare) državne prvakinje, potem ko so na tretji tekmi finala državnega prvenstva v Kamniku s 3:2 premagale Novo KBM Branik.  (RTV SLO)
Kamničanke do petega naslova državnih prvakinj Kamničanke do petega naslova državnih prvakinj
Odbojkarice Calcita Volleyja so nove (stare) državne prvakinje, potem ko so na tretji tekmi finala državnega prvenstva v Kamniku s 3:2 (-21, -13, 16, 19, 12) premagale Novo KBM Branik. Skupaj so slavile s 3:0 v zmagah.  (RTV SLO)
Kamničanke po zaostanku z 0:2 do petega naslova državnih prvakinj Kamničanke po zaostanku z 0:2 do petega naslova državnih prvakinj
Odbojkarice Calcita Volleyja so nove (stare) državne prvakinje, potem ko so na tretji tekmi finala v Kamniku s 3:2 (-21, -13, 16, 19, 12) premagale Novo KBM Branik. Skupaj so slavile s 3:0 v zmagah.  (RTV SLO)
Nič ne bo od boja Cityja za štiri lovorike Nič ne bo od boja Cityja za štiri lovorike
pred 1 dnevom, 17 urami in 11 minutami
Nogometaši Chelseaja so prvi finalisti pokala FA, potem ko so na Wembleyju z zadetkom Hakima Ziyecha v 55. minuti z 1:0 premagali Manchester City.  (RTV SLO)
Velenjčani tesno izgubili v Atenah Velenjčani tesno izgubili v Atenah
pred 1 dnevom, 17 urami in 18 minutami
Rokometaši Gorenja Velenja so na prvi polfinalni tekmi Evropskega pokala, nekdanjega Pokala challenge, izgubili proti atenskemu AEK-u z 29:31.  (RTV SLO)
Kdo bo pokalni prvak Španije: Baski ali Katalonci? Kdo bo pokalni prvak Španije: Baski ali Katalonci?
pred 1 dnevom, 18 urami in 4 minutami
Pred 14 dnevi je Athletic Bilbao izgubil zgodovinski baskovski finale kraljevega pokala minulo sezono, v katerem je bil Real Sociedad boljši z 1:0. Zdaj imajo popravni izpit v finalu Cope del Rey za tekočo pandemsko sezono, a nasproti stoji Barcelona.  (RTV SLO)
Kdo bo pokalni prvak Španije: Baski ali Katalonci? 0:0 Kdo bo pokalni prvak Španije: Baski ali Katalonci? 0:0
Pred 14 dnevi je Athletic Bilbao izgubil zgodovinski baskovski finale kraljevega pokala pretekle sezone, v katerem je bil Real Sociedad boljši z 1:0. Zdaj imajo popravni izpit v finalu Cope del Rey za tekočo pandemično sezono, a nasproti stoji Barcelona.  (RTV SLO)
De Jong in Messi poskrbela za 31. kraljevi pokal Barcelone De Jong in Messi poskrbela za 31. kraljevi pokal Barcelone
Athletic Bilbao je spisal neslavno zgodovino španskega pokala, saj je v 14 dneh izgubil kar dva finala: tako za lansko kot tekočo sezono. Barcelona je s štirimi goli v razmaku 13 minut razbila Baske in Katalonci so 31. osvojili Copo del Rey.  (RTV SLO)
ACH Volley v finalu povedel z 2:0 ACH Volley v finalu povedel z 2:0
pred 1 dnevom, 18 urami in 23 minutami
Odbojkarji ACH Volleyja so še korak bližje 18. naslovu državnega prvaka. V Tivoliju so dobili tudi drugo finalno tekmo, najboljšo ekipo rednega dela Merkur Maribor so znova premagali s 3:1 (22, -21, 15, 22).  (RTV SLO)