Novice - Šport (slovenščina) - RTV SLO

Zaradi rasističnega nasilja se je Arizona odpovedala mlademu hokejistu Zaradi rasističnega nasilja se je Arizona odpovedala mlademu hokejistu
pred 1 dnevom, 15 urami in 42 minutami
Ekipa Lige NHL Arizona Coyotes se je zaradi rasističnega obnašanja odpovedala pravicam za 18-letnega hokejista Mitchella Millerja, ki ga je na letošnjem naboru izbrala v četrtem krogu.  (RTV SLO)
Camoranesi: Včasih igraš dobro, a izgubiš Camoranesi: Včasih igraš dobro, a izgubiš
pred 1 dnevom, 15 urami in 45 minutami
"Taktična kultura", ki je bila nekoč mantra Mariborčanov, je prinesla Muri prestižno zmago nad Mariborom z 2:0 in vodstvo po prvi četrtini Prve lige TS. Vijoličasti so po Sežani doživeli drugi poraz v tej sezoni in še naprej nizajo spremenljive izide.  (RTV SLO)
Christian Vieri Christian Vieri
pred 1 dnevom, 16 urami in 12 minutami
Messi je čarovnik, on je Harry Potter nogometa, in ko bo nehal igrati, bom vrgel svoj televizor stran. Ne bom več delal za nobeno televizijo, raje bom gledal Netflix, tako je. Ko bo Messi odnehal, ne bo več ničesar za gledati.  (RTV SLO)
Trinchieri v Madridu izključen po dobrih treh minutah Trinchieri v Madridu izključen po dobrih treh minutah
29. oktober 2020 (22:18)
Po slabem začetku evroligaške sezone so košarkarji Real Madrida nekoliko popravili vtis v 6. krogu tekmovanja, ko so s 100: 82 odpravili Bayern München.  (RTV SLO)
15 točk Zorana Dragića ob nesrečnem porazu Baskonie z Barcelono 15 točk Zorana Dragića ob nesrečnem porazu Baskonie z Barcelono
Po slabem začetku evroligaške sezone so košarkarji madridskega Reala nekoliko popravili vtis v 6. krogu tekmovanja, ko so s 100:82 odpravili Bayern München. Barcelona pa je z 72:71 v gosteh strla Baskonio, za katero je Zoran Dragić dosegel 15 točk.  (RTV SLO)
Dimitrov v napetem obračunu izločil Cicipasa Dimitrov v napetem obračunu izločil Cicipasa
29. oktober 2020 (22:11)
V napetem obračunu osmine finala teniškega turnirja serije 500 na Dunaju je Grigor Dimitrov premagal Stefanosa Cicipasa s 6:7, 6:3 in 6:4. Precej ležje delo je imel branilec naslova Dominic Thiem.  (RTV SLO)
Filipovski glavni kandidat za novega trenerja Partizana Filipovski glavni kandidat za novega trenerja Partizana
29. oktober 2020 (21:06)
Po neprepričljivem začetku sezone so košarkarji Partizana pred menjavo glavnega trenerja. Vlada Šćepanovića naj bi na vroči beograjski klopi zamenjal Sašo Filipovski.  (RTV SLO)
Neymar bo počival najmanj tri tedne zaradi poškodbe dimelj Neymar bo počival najmanj tri tedne zaradi poškodbe dimelj
29. oktober 2020 (21:00)
Neymar bo zaradi poškodbe dimelj počival najmanj tri tekme. 28-letni napadalec PSG-ja se je poškodoval na tekmi 2. kroga skupinskega dela Lige prvakov proti Istanbul Basaksehirju v sredo.  (RTV SLO)
Alkmaar - Rijeka 1:0 Alkmaar - Rijeka 1:0
29. oktober 2020 (17:55)
V Evropski ligi je na sporedu 2. krog skupinskega dela tekmovanja. Rijeka, ki je prejšnji teden v sodnikovem dodatku izgubila, gostuje v Alkmaarju. Prenos je na TV SLO 2 in na MMC-ju.  (RTV SLO)
Alkmaar gladko odpravil Rijeko, poraz Tottenhama v Antwerpnu Alkmaar gladko odpravil Rijeko, poraz Tottenhama v Antwerpnu
Nogometaši Alkmaarja so v 2. krogu skupinskega dela Evropske lige ugnali Rijeko s 4:1. Za presenečenje večera je poskrbel Antwerpen, ki je premagal Tottenham z 1:0.  (RTV SLO)