Novice - Šport (slovenščina) - RTV SLO

Dallas - LA Clippers Dallas - LA Clippers
06. avgust 2020 (20:00)
Dallas se meri z LA Clippersi v obračunu, ki bi lahko bil na sporedu tudi v uvodnem krogu končnice. Milwaukee je v drugem polčasu popolnoma nadigral Miami (130:116). vročica je imela v drugi četrtini kar 23 točk naskoka.  (RTV SLO)
Clippersi ostajajo nerešljiva uganka za Dallas Clippersi ostajajo nerešljiva uganka za Dallas
Dallas je doživel še tretji poraz proti LA Clippersom v tej sezoni (111:126). Luka Dončić je prispeval 29 točk, 6 podaj in 3 skoke. Milwaukee je v drugem polčasu popolnoma nadigral Miami (130:116). Vročica je imela v drugi četrtini kar 23 točk naskoka.  (RTV SLO)
Guardiola: Težko je predvideti taktiko Zidana, vedno se spomni nečesa novega Guardiola: Težko je predvideti taktiko Zidana, vedno se spomni nečesa novega
06. avgust 2020 (18:45)
Po 149 dneh premora se bo v petek nadaljevala Liga prvakov. Najprej bodo na sporedu povratne tekme osmine finala. Poslastica bo v Manchestru, kjer bo City branil prednost z 2:1 proti madridskemu Realu.  (RTV SLO)
Guardiola: Težko je predvideti taktiko Zidana, vedno si spomni nekaj novega Guardiola: Težko je predvideti taktiko Zidana, vedno si spomni nekaj novega
06. avgust 2020 (18:34)
Sevilla - Roma 2:0 Sevilla - Roma 2:0
06. avgust 2020 (16:55)
V osmini finala Evropske lige se v Duisburgu merita Sevilla in Roma. Odločala bo le ena tekma.  (RTV SLO)
Sevilla gladko odpravila Romo in napovedala kandidaturo za naslov Sevilla gladko odpravila Romo in napovedala kandidaturo za naslov
Nogometaši Seville so dokazali, da bodo tudi letos resni kandidati za naslov v Evropski ligi. V osmini finala so premagali Romo v Duisburgu z 2:0.  (RTV SLO)
Kidrič tako kot Orbanić iz Olimpije v Bravo Kidrič tako kot Orbanić iz Olimpije v Bravo
06. avgust 2020 (16:05)
Napadalec Rok Kidrič se iz Olimpije seli ko nogometašem Brava. Podpisal je dveletno pogodbo.  (RTV SLO)
Rok Kidrič v Bravo, Jan Koprivc pri Taboru Sežani Rok Kidrič v Bravo, Jan Koprivc pri Taboru Sežani
Napadalec Rok Kidrič se iz Olimpije, kjer je imel pogodbo do konca sezone 2020/21, seli k nogometašem Brava. Podpisal je dveletno pogodbo.  (RTV SLO)
Rok Kidrič v Bravo, Jan Koprivec pri Taboru Sežani Rok Kidrič v Bravo, Jan Koprivec pri Taboru Sežani
Vlasov prvi na velikanu Provanse Vlasov prvi na velikanu Provanse
06. avgust 2020 (15:47)
Rus Aleksander Vlasov (Astana) je zmagovalec enodnevne dirke Mont Ventoux Dénivelé Challenge.  (RTV SLO)