Novice - Šport (slovenščina) - RTV SLO

Žreb evropskih kvalifikacijskih skupin za SP 2022 bo 7. decembra Žreb evropskih kvalifikacijskih skupin za SP 2022 bo 7. decembra
22. oktober 2020 (17:29)
V Afriki, Aziji in Južni Ameriki že potekajo kvalifikacije za svetovno prvenstvo 2022. Evropske kvalifikacije bodo med marcem in novembrom 2021. Žreb skupin bo 7. decembra ob 18. 00 v Zürichu.  (RTV SLO)
Rezervist Bautista v 93. minuti potopil Rijeko, Milan ugnal Celtic Rezervist Bautista v 93. minuti potopil Rijeko, Milan ugnal Celtic
22. oktober 2020 (16:55)
V 1. krogu skupinskega dela Evropske lige sta se na stadionu Maksimir zagrebški Dinamo in Feyenoord razšla brez golov. Rijeka je doživela grenek poraz, Real Sociedad je do treh točk na Rujevici prišel v 93. minuti (0:1).  (RTV SLO)
Rezervist Bautista v 93. minuti potopil Rijeko, zmaga Milana na Celtic Parku Rezervist Bautista v 93. minuti potopil Rijeko, zmaga Milana na Celtic Parku
V 1. krogu skupinskega dela Evropske lige sta se na stadionu Maksimir zagrebški Dinamo in Feyenoord razšla brez golov. Rijeka je doživela grenek poraz, Real Sociedad si je tri točke na Rujevici priigral v 93. minuti (0:1).  (RTV SLO)
Koper Primorska - Cedevita Olimpija (prva četrtina) Koper Primorska - Cedevita Olimpija (prva četrtina)
22. oktober 2020 (15:00)
Na zaostali tekmi 2. kroga Lige ABA se merijo košarkarji Kopra Primorske in Cedevite Olimpije. Tekma se je začela ob 17. uri (RTV SLO)
Olimpija premagala Koper Primorsko kar za 37 točk Olimpija premagala Koper Primorsko kar za 37 točk
Košarkarji Cedevite Olimpije so upravičili vlogo favorita in na zaostali tekmi drugega kroga Lige ABA na gostovanju visoko premagali Koper Primorsko. Na koncu je bilo 102:65.  (RTV SLO)
Tekma v Podmežakli zaradi okužb pri Korošcih preložena Tekma v Podmežakli zaradi okužb pri Korošcih preložena
22. oktober 2020 (14:25)
Hokejisti Sija Acronija Jesenic so ostali brez tekme Alpske lige proti drugi ekipi KAC-a. Obračun v Podmežakli je zaradi več pozitivnih testov na novi koronavirus med Korošci preložen.  (RTV SLO)
Drozg blestel v Linzu, tekma v Podmežakli zaradi okužb pri Korošcih preložena Drozg blestel v Linzu, tekma v Podmežakli zaradi okužb pri Korošcih preložena
Hokejisti SIJ-a Acronija Jesenic so ostali brez tekme Alpske lige proti drugi ekipi KAC-a. Obračun v Podmežakli je bil zaradi več pozitivnih izvidov testov na novi koronavirus med Korošci preložen.  (RTV SLO)
Drava šokirala branilce pokalnega naslova Drava šokirala branilce pokalnega naslova
22. oktober 2020 (13:54)
Nogometaši Drave, ki so na 12. mestu druge lige, so v osmini finala Pokala Slovenije izločili Muro z 2:0 vodilna ekipa Prve lige tako ne bo ubranila naslova.  (RTV SLO)
VN Portugalske - pot v neznano je velik izziv VN Portugalske - pot v neznano je velik izziv
22. oktober 2020 (11:23)
Po letu 1996 se formula ena ta konec tedna vrača na najbolj zahodni del Evrope, kjer bo v nedeljo na sporedu dirka za VN Portugalske v Portimau.  (RTV SLO)
Ciljni vzpon na Črno jezero, ki napoveduje šprint navkreber Ciljni vzpon na Črno jezero, ki napoveduje šprint navkreber
22. oktober 2020 (10:44)
Uvodna gorska trilogija na severovzhodu Španije se končuje z vzponom na La Laguno Negro de Vinueso na nadmorski višini 1700 metrov, pri čemer bo sklepni vzpon dolg 8,6 kilometra, najstrmejše bo pa čisto na koncu pred ciljem.  (RTV SLO)